Memet Bülent Karataş - Memet Bülent Karataş Memet Bülent Karataş kimdir? Memet Bülent Karataş sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Memet Bülent Karataş hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Memet Bülent Karataş Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Memet Bülent KARATAŞ 1972 Kars doğumludur. Baba adı Taştan, anne adı Serinaz'dır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kars'ta tamamlamıştır.Azerbaycan Odlar Yurdu Üniversitesi ULuslararası İktisat Lisans, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Ön Lisans bölümlerini tamamlamıştır. İnşaat Sektöründe ticaretle uğraşmaktadır.

1996 - 1998 yılları arasında İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, 2012 - 2014 yılları arasında MHP MYK Üyeliği, 2014 - 2018 yılları arasında MHP İstanbul İl Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 27. Dönem İstanbul Milletvekili seçilmiştir. İş dünyası, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti organları ve Üniversiteler tarafından verilmiş çok sayıda plaket ve başarı ödülüne sahiptir. İngilizce bilen Karataş, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Memet Bülent Karataş" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 144 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Memet Bülent Karataş - Memet Bülent Karataş

Memet Bülent Karataş

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1972

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler