9 Aralık 2023 - Cumartesi

İsmail Özdemir Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Makine Yüksek Mühendisi İsmail Özdemir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca İsmail Özdemir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

İsmail Özdemir

İsmail Özdemir - İsmail Özdemir Milletvekili - 27.Dönem, Makine Yüksek Mühendisi
Doğum Tarihi : 1985
İsmail ÖZDEMİR Eskişehir - 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Memiş, anne adı Sakine. Makine Yüksek Mühendisi; İlköğretim ve lise tahsilini Kayseri'de tamamladı. 2007 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü ve 2013 yılında yüksek lisansını bitirdi. Ülkü Ocaklarında uzun yıllar görev yaptı. 2005 yılında resmiyet kazanarak yükseköğretim öğrencilerinin tek temsil kurumu olan Ulusal Öğrenci Konseyinin ilk Genel Başkanı seçildi. 2006 yılında ikinci dönemdeki seçimleri de kazanarak 2007 yılına kadar görevini sürdürdü. 2007 yılında Kayseri Makine Mühendisleri Odasında işe başlayarak çeşitli kademelerde çalıştı. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzman olarak denetimlerde bulundu.

2011 yılında askerlik görevini tamamladı. 2008 - 2018 yılları arasında Ortadoğu gazetesinde köşe yazarlığı, Kutlu Sesleniş dergisinde Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. Enerji, güvenlik, dış politika alanlarında araştırma ve çalışmalarda bulundu. Yayımlanmış 3 kitabı vardır. Bengü Türk TV'de moderatör ve konuk olarak farklı zamanlarda programlara katıldı. TBMM'de Milliyetçi Hareket Partisi Grup Danışmanı olarak çalıştı. Devlet Bahçeli Vakfı Mütevelli Heyeti ve Türkgücü Ülkü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen Özdemir, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 170 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Makine Yüksek Mühendisi İsmail Özdemir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca İsmail Özdemir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex