İffet Polat - İffet Polat İffet Polat kimdir? İffet Polat sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem İffet Polat hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca İffet Polat Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
1968 yılında doğan İffet Polat, İstanbul'da lise öğrenimini Eyüp İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. 1994 yılından beri bilişim sektöründe çeşitli düzeylerde yöneticilik yaptı. Teknoloji ve İnovasyon konusunda faaliyet gösteren Bilişim ve İnovasyon Derneğinin, hasta ve hasta yakınlarına destek olan Uluslararası Fatıma Derneğinin, sokak çocuklarına destek için kurulmuş olan Feda Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarının kurucusu ve gönüllüsüdür. BURA Boğaziçi Üniversiteliler Derneğinin Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TURGEV Genel Kurulu Üyesi, Türkiye Teknoloji Vakfı Girişimcilik ustalarındandır. KADEM Üyesidir. 2002 yılında AK Parti İstanbul Kadın Kollarının kurulmasında görev aldı.

2015 yılı Mart-Aralık ayı tarihleri arasında İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüttü. Daha sonra Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi oldu. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları İnsan Hakları Başkanlığı yaptı. Yine aynı dönemde Doğu Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi Koordinatörlüğü görevinde bulundu. AK Parti 6. Olağan Kongresiyle Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi seçildi. Yine aynı dönemde AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 7. Olağan Kongreyle beraber AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen POLAT, AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Katip Üyesi'dir.

İki ülkenin uluslararasındaki dostluğun geliştirilmesine yardımcı olmak amacıyla oluşturulan Türkiye-Maldivler Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve And Parlamentosu Gözlemci Üyeliği TBMM Türk Grubu Başkanı görevini yürütmektedir. Çok iyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Arapça bilen Polat, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "İffet Polat" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 357 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

İffet Polat - İffet Polat

İffet Polat

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1968

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler