İbrahim Yurdunuseven - İbrahim Yurdunuseven İbrahim Yurdunuseven kimdir? İbrahim Yurdunuseven sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem İbrahim Yurdunuseven hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca İbrahim Yurdunuseven Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
İbrahim YURDUNUSEVEN 1969 yılında Afyonkarahisar'da doğdu. İlkokulu Hüseyin Sümer İlkokulunda, Orta öğretimi Afyonkarahisar Cumhuriyet Lisesinde tamamladı. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

1993 yılından beri Afyonkarahisar'da serbest avukatlık yapmaktadır. 2004-2009 dönemi AK Parti Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu 2012 ılında yapılan kongre ile İl Yönetimine girdi ve İl Seçim İşleri Başkanlığı görevini üstlendi. 24 Haziran 2014 günü İl Başkanlığı görevine atandı. Afyonkarahisar ilinde faaliyet gösteren çeşitli hayır kurumlarında faal olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babası olup orta derecede Almanca bilmektedir.

Kaynak: tbmm.gov.tr
Önemli : "İbrahim Yurdunuseven" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 219 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

İbrahim Yurdunuseven - İbrahim Yurdunuseven

İbrahim Yurdunuseven

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1969

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler