Hülya Nergis - Hülya Nergis Hülya Nergis kimdir? Hülya Nergis sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Hülya Nergis hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hülya Nergis Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Hülya NERGİS 20 Kasım 1967'de Kayseri Pınarbaşı'nda doğdu. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2015 yılına kadar serbest avukat olarak çalıştı. 2001 yılında AK Parti Ana kademe İl Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi olarak görev aldı. 2002 yılında, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı oldu. Bu görevi 2007 yılına kadar devam ettirdi. Ak Parti Kadın Kolları ilçe ve belde teşkilatlarının kurulması için etkin bir şekilde teşkilatlanma çalışmaları yaptı. 2007 yılında Milletvekilliği adaylığı için İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa etti.

1 Kasım 2015 tarihindeki 26. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde, Kayseri'den milletvekili seçildi. 26. Dönemde TBMM Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonunda görev aldı. 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde tekrar Kayseri'den Milletvekili seçilmiş olup, Türkiye-Ürdün Parlamentolar Arası Dostluk Kulübü Başkanıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Hülya Nergis" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 136 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Hülya Nergis - Hülya Nergis

Hülya Nergis

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 20 Kasım 1967
Akrep Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler