7 Aralık 2023 - Perşembe

H.Jackson Brown Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda ABD, Yazar H.Jackson Brown hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca H.Jackson Brown Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

H.Jackson Brown

H.Jackson Brown - H.Jackson Brown ABD, Yazar
Doğum Tarihi : 1940
H. Jackson Brown, Jr iyi bir New York Times en çok satanlar (1991-1994) idi ilham verici kitabında, hayatın küçük Öğretim Kitabı, bilinen bir Amerikalı yazar. Onun netice Hayat Minik Talimat Kitabı: Cilt 2, 1993 yılında aynı satanlar listesine yaptı.

Bir yazar olmadan önce, (o hala yaşıyor), Orta Tennessee, 1940 doğumlu, Brown Nashville, Tennessee bir reklam ajansı yaratıcı yönetmen olarak görev yapmıştır.

Kahverengi ilk hızlı PS izledi Bilgeliğin Bir Babanın Kitabı, yayınlanan Seni, babası ve anneden sözler ve gözlemlerin bir koleksiyon seviyorum.Ikincisi genellikle Mark Twain tarafından dedi sahip olarak misquoted olduğu seyahat ile ilgili ünlü teklif (aşağıya bakınız) içerir. Her ikisi de çok popüler oldu ve aslında onun kolej bağlı oğlu, Adem için mevcut bir gidiş-away olarak yazılmıştır hayatın küçük Öğretim Kitabı, yol açtı. Bu kitap "nasıl mutlu ve ödüllendirici bir hayat yaşamak için" yaklaşık 511 hatırlatmalar bulunan ve dünya çapında bir best-seller oldu. Bu numara bir noktada bir yıldan fazla olmak üzere, New York Times en çok satanlar listesinde iki yıldan fazla oturum açmış. Hayat Küçük Talimat Kitabı hiç kapakta ve aynı anda ciltli formatlarında New York Times en çok satanlar listesinde bir numara nokta işgal etmek ilk kitap oldu. Canlı ve öğrenin ve takip It On Pass ve aynı zamanda New York Times best-seller oldu. "Canlı ve öğrenin ve It On pas," kendini Rosemary Brown Big Kitchen Öğretim Kitap gibi kitaplarla bir yazar olan eşi Rosemary C. Brown, co-yönetilmiyor.

Brown'ın kitapları 35 dile tercüme edilmiştir. Onlar olurken takvimler, posterler, giyim öğeleri, günlük dergi, tebrik kartları, ses kasetlerini, ekran koruyucular ve hatta servet çerezleri.

Kitaplarından remarking, Jackson Çoğumuz bizim hayatımızı daha doyumlu ve kullanışlı hale getirmek için yapmanız gereken biliyorum, ama bazen biz unutmak ", söyledi. Benim küçük kitaplar iyi ve yapılması halinde, bu basit şeylerden nazik hatırlatmalar sevgi ruhu, önemli ölçüde bizim hayatımızı değiştirebilir."

Not. Sayfada bulunması olası çeviri hatalarından dolayı, bu sayfa yeniden güncellenecektir.
Düzeltme geri bildiriminde bulunabilirsiniz.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1001 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda ABD, Yazar H.Jackson Brown hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca H.Jackson Brown Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex