Haydar Akar - Haydar Akar Haydar Akar kimdir? Haydar Akar sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Sistem Analisti, Matematikçi Haydar Akar hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Haydar Akar Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Haydar AKAR Kocaeli / İzmit - 1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Celal, anne adı Emine. Sistem Analisti, Matematikçi; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdi. Özel sektörde programcı, analist ve bilgisayar sistemleri yöneticisi olarak görev yaptı.

24, 25 ve 26. Dönemde Kocaeli Milletvekili seçildi. 24. Dönemde Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu ve Asya Parlamenter Asamblesi Üyesi olarak görev aldı. Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyeliği ve Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİTPA) Türk Grubu Üyeliği yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen Akar, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Haydar Akar" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 190 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Haydar Akar - Haydar Akar

Haydar Akar

Milletvekili - 27.Dönem, Sistem Analisti, Matematikçi
Doğum Tarihi : 1963

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler