Hasan Kalyoncu - Hasan Kalyoncu Hasan Kalyoncu kimdir? Hasan Kalyoncu sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Hasan Kalyoncu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hasan Kalyoncu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Hasan KALYONCU Trabzon / Vakfıkebir - 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Ahmet Hamdi, anne adı Ayfer. İlk, orta ve lise eğitimini Vakfıkebir'de tamamladı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına öğretmen olarak başladı ve daha sonra Süleyman Demirel Üniversitesine araştırma görevlisi olarak atandı. Yüksek lisans ve doktorasını aynı üniversitede tamamladı.

Süleyman Demirel Üniversitesinde, yüksekokul müdürlüğü, senato üyeliği, bölüm başkan yardımcılığı, anabilim dalı başkanlığı yaptı ve çeşitli kurullarda üyelik görevinde bulundu. Ege Üniversitesinde rektör yardımcılığı görevi yaptı. Su kirliliğinin ekolojik yönden belirlenmesi konusunda birçok çalışması vardır. Orman ve Su İşleri Bakanlığına bu konularda çeşitli projelerde danışmanlık yaptı. Yüze yakın bilimsel makalesi yayınlandı. Çeşitli ulusal projelerde görev aldı ve lisansüstü tezler tamamladı. Dil eğitimi, konferans, sempozyum gibi faaliyetler için yurt dışında 10 faklı ülkede bulundu. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il ve ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu. Türk Eğitim Sen'de ve Türkiye Kamu Çalışanlar Vakfı'nda yöneticilik yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen Kalyoncu, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Hasan Kalyoncu" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 245 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Hasan Kalyoncu - Hasan Kalyoncu

Hasan Kalyoncu

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1696

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler