Hasan Çilez - Hasan Çilez Hasan Çilez kimdir? Hasan Çilez sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İktisatçı Hasan Çilez hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hasan Çilez Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Hasan ÇİLEZ Amasya - Merzifon'da 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mehmet, anne adı Lütfiye'dir. İktisatçı, İş Adamı; Atatürk Üniversitesi İİBF İktisat Bölümünü bitirdi. 19 Mayıs Üniversitesi İnşaat Bölümüne 1 yıl devam etti.

1996 yılından itibaren hazır beton ve inşaat malzemeleri satışı ile iştigal etmektedir. 2001 yılında AK Parti Merzifon Kurucular Kurulu Üyeliği ile Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 2005 - 2008 AK Parti Merzifon Tanıtım ve Medya Başkanı, 2008 - 2011 Merzifon Teşkilat Başkanı, 2011 - 2017 Merzifon İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. 2001'den 2018'e kadar geçen süre zarfında, ara vermeden İldeki tüm seçim, kongre ve programların tamamında aktif görev aldı.

24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde 27. Dönem AK Parti Amasya Milletvekili olarak seçildi. TBMM AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi, Türkiye - Gana Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanıdır. Çilez, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak:tbmm.gov.tr
Önemli : "Hasan Çilez" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 184 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Hasan Çilez - Hasan Çilez

Hasan Çilez

Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İktisatçı
Doğum Tarihi : 1974

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler