3 Aralık 2023 - Pazar

Hacı Osman Akgül Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Makine Mühendisi Hacı Osman Akgül hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hacı Osman Akgül Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Hacı Osman Akgül

Hacı Osman Akgül - Hacı Osman Akgül Milletvekili - 27.Dönem, Makine Mühendisi
Doğum Tarihi : 1960
Hacı Osman AKGÜL Gümüşhane - 1960 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Aslan, anne adı Hadice. Makine Mühendisi; 1977 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinde yüksek öğrenimine başladı. Haziran 1981'de bu bölümden mezun oldu.

Özel sektör ve kamuda çeşitli görevlerde bulundu. 1994 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinde üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2004-2015 yılları arasında İSTAÇ AŞ'te Genel Müdür olarak görev üstlendi. Çevre ve atık yönetiminde ulusal ve uluslararası birçok projeye imza attı. 2006 yılından itibaren Gümüşhanespor Onursal Başkanı, 2011 yılından itibaren Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfının Kurucu Üyesi ve Mütevelli Heyet Başkanıdır. 26. Dönemde Gümüşhane Milletvekili seçildi. İngilizce bilen Akgül, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 182 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Makine Mühendisi Hacı Osman Akgül hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hacı Osman Akgül Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex