Grigory Yavlinsky - Grigory Yavlinsky Grigory Yavlinsky kimdir? Grigory Yavlinsky sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Rus, Ekonomist, İktisatçı Grigory Yavlinsky hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Grigory Yavlinsky Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Grigory Alexeyevich Yavlinsky (10 Nisan 1952 doğumlu) bir Rus ekonomist ve Ukrayna kökenli politikacı. O en iyi 500 Gün Programı, serbest piyasa ekonomisine SSCB geçiş için bir plan yazarı olarak bilinen ve liberal Yabloko parti liderliği için bir. O Rusya'nın başkanlığı için iki kez koştu - 1996 yılında Boris Yeltsin karşı oy% 7.3 ile dördüncü bitirme; ve 2000 yılında Vladimir Putin aleyhinde,% 5.8 ile üçüncü bitirme. Partisinin 2003 Duma seçimlerinde% 5 barajını geçmeye başarısız olduktan sonra o, 2004 veya 2008 yılında çalıştırmak vermedi.

Yavlinsky doğdu ve Lvov, Ukrayna SSC büyüdü. Babası Alexei bir subaydı ve annesi Vera bir enstitüde kimya öğretti. Hem ailesi Lviv gömüldü, ve kardeşi Mihail orada yaşıyor vardır.

1967 ve 1968 yılında, o küçük boks Ukrayna SSC şampiyonu oldu. Onun okul yıllarında bir ekonomist olmaya karar verdi. 1967 1976 yılları emek ekonomist olarak Moskova'da Milli Ekonomi Plehanov Enstitüsü'nde okudu ve orada bir lisansüstü ders aldı. Ekonomi bir Kandidat (PhD), o kömür sektöründe çalıştı.

1984'den, o da bir yönetim İşçi Bakanlığı pozisyonunu ve SSCB Bakanlar Konseyi düzenledi. Bu sıfatla, o 1985-1991 yılında üyesi olduğu Sovyetler Birliği, Komünist Partisi katılmak zorunda kaldı. O SSCB Hükümeti Karma Ekonomik Bölümü başkanı oldu. 1989 yılında, o Ekonomik Reformlar için Akademisyen Leonid Abalkin Devlet Komisyonu bölüm başkanı yapıldı.

Yavlinsky Plehanov Enstitüsü'nde okuyan ve çiftin iki çocuğu varken, eşi, Yelena bir araya geldi. Mikhail şu anda 1971 yılında doğdu ve Oğulları Londra'da BBC Rusça Servisi için çalışıyor. Onların diğer oğlu, Alexei, 1981 doğumlu ve Moskova'da bir bilgisayar programcısı olarak çalışıyor.

Son zamanlarda görüşme 90s Yavlinsky muhalifleri Rusya'nın siyaset çalkantılı zamanlar vardı sırasında yaptığı 23 yaşındaki piyano çalan oğlu kaçırılan ortaya, ve parmaklarını kesti ve ona gönderilecek. O olaydan önce "gelen mektuplar alıyordum" diyerek saldırının arkasında kim diye düşünüyor vermekten kaçındı.

Not. Sayfada bulunması olası çeviri hatalarından dolayı, bu sayfa yeniden güncellenecektir.
Düzeltme geri bildiriminde bulunabilirsiniz.
Önemli : "Grigory Yavlinsky" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 726 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Grigory Yavlinsky - Grigory Yavlinsky

Grigory Yavlinsky

Rus, Ekonomist, İktisatçı
Doğum Tarihi : 10 Nisan 1952
Koç Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler