Gary Yourofsky - Gary Yourofsky Gary Yourofsky kimdir? Gary Yourofsky sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Aktivist Gary Yourofsky hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Gary Yourofsky Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Gary Yourofsky Aktivist, Amerikalı hayvan hakları savunucusu.

Yourofsky 2002-2005 yılları arasında Hayvan Etik Muamele (PETA) için insanlar tarafından sponsor oldu, ve vegan teşvik birçok kamu konferanslar verdi. 2010 yılında, Yourofsky popülaritesi hızla video izleme milyonlarca kazanmış olarak, You Ever Georgia Teknoloji Enstitüsü'nde bir konuşma vererek onu gösteren duyacaksınız En İyi Konuşma başlıklı bir YouTube videosunun yayınlanmasından sonra (özellikle İsrail) dünya çapında hızlandırılmış ve olmuştur farklı dillerde onlarca çevrilmiştir. Yourofsky hayranlık ve birçok kişi tarafından bir kahraman olarak tasvir, ama onun iddia edilen aşırı görüşleri için başkaları tarafından eleştiriliyor. O yıllarda 1997-2001 arasında 13 kez tutuklandı ve 1997 yılında 1.542 vizon serbest, Kanada'da bir kürk çiftliği baskın sonrasında, 1999 yılında Kanadalı maksimum güvenlikli bir hapishanede 77 gün geçirdi.

Yourofsky Detroit, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri Yahudi bir ailenin içine doğdu. Yourofsky "bir maske takan ve onun sağ önkol çoğunu kapsayan, bir tavşan tutan, kendini dev bir dövme. Vardır"
Önemli : "Gary Yourofsky" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 582 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Gary Yourofsky - Gary Yourofsky

Gary Yourofsky

Aktivist
Doğum Tarihi : 19 Ağustos 1970
Aslan Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler