3 Aralık 2023 - Pazar

G4 - Eren Göksu Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Müzik Sanatçısı G4 - Eren Göksu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca G4 - Eren Göksu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

G4 - Eren Göksu

G4 - Eren Göksu - G4 - Eren Göksu Müzik Sanatçısı
Doğum Tarihi : 21 Nisan 1993
Boğa Burcu
G4. Gerçek adıyla ‘Eren Göksu’ 1993 yılında İstanbul’da doğmuş ve halen İstanbul’da yaşamaktadır. Çocuk yaşlarda rap müzikle tanışmış dinlediği müzikten etkilenip henüz 11 yaşındayken şiirler yazmaya başlamıştır. Rap müziğe olan ilgisi yoğunlaştıkça kendi sözlerini yazmaya başlamış ve ilk amatör kayıtlarını 16 yaşında almıştır. Yazdığı sözlerin yeterli gelmediğini düşündüğü için aldığı amatör kayıtlara ara verip, uzun yıllar boyunca kendini yazım konusunda geliştirmiş ve ilk profesyonel kaydını 1 haziran 2018 yılında ‘Yerimi Gizlerim’ şarkısıyla almış ve rap müziğe profesyonel olarak başlamıştır. Aynı zamanda [ Kısa Parçalar ] Adlı bi seriye başlayan ve en fazla 1 dakikalık şarkılar barındıran bu seriye de halen devam etmektedir.

Kaynak: https://www.eansiklopedi.com/eren-goksu-kimdir-g4-eren-goksu-kac-yasinda-ve-ne-is-yapiyor-eren-goksu
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 140 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Müzik Sanatçısı G4 - Eren Göksu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca G4 - Eren Göksu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex