Fahrettin Altun - Fahrettin Altun Fahrettin Altun kimdir? Fahrettin Altun sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Türk, Akademisyen, Bürokrat, İletişim Başkanlığı Başkanı Fahrettin Altun hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Fahrettin Altun Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
11 Eylül 1976 tarihinde Almanya'nın Stuttgart şehrinde dünyaya geldi. 1998'de İstanbul Üniversitesi'nin sosyoloji bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi'nin sosyoloji bölümünde tamamladıktan sonra, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi'nde McLuhan ve Baudrillard’ın Medya Kuramlarının Karşılaştırmalı Çözümlemesi başlıklı teziyle sosyoloji doktoru unvanı aldı.[kaynak belirtilmeli] 2007 yılında Fatih Üniversitesi'nin sosyoloji bölümünde çalışmıştır.

İstanbul Şehir Üniversitesi'nin kurucu akademik kurulunda yer aldı ve iletişim fakültesinin kurucu dekanlığını yaptı. Bu görevlerinin yanı sıra 2008-2014 yılları arasında İstanbul Şehir Üniversitesinde iletişim bölüm başkanlığı görevini ifa etti. Ardından 2015-2017 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nin sosyoloji bölümünde öğretim üyesi olarak görev aldı.

Fahrettin Altun, 2014-2018 yıllarında Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA)nın İstanbul genel koordinatörlüğünü yürüttü. Bunun yanı sıra İbn Haldun Üniversitesi'nin iletişim fakültesi dekanlığı görevinde de bulundu.

Akşam, Daily Sabah ve Sabah gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı ve Anlayış dergisinin yayın yönetmenliğini üstlendi.

Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünün Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına dönüştürülmesinden sonra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 25 Temmuz 2018'de cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı olarak atandı.[3] Ayrıca Altun, Borsa İstanbul yönetim kurulu üyeliği de yapmaktadır.

Özel hayatı
Fahrettin Altun, Fatmanur Altun ile evli ve dört çocuk babasıdır.

Kaynak: wikipedia.org
Önemli : "Fahrettin Altun" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 336 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Fahrettin Altun - Fahrettin Altun

Fahrettin Altun

Türk, Akademisyen, Bürokrat, İletişim Başkanlığı Başkanı
Doğum Tarihi : 11 Eylül 1976
Başak Burcu

Fahrettin Altun Sözleri
Fazla Görüntülenen Sözleri

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler