Erol Kaya - Erol Kaya Erol Kaya kimdir? Erol Kaya sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Erol Kaya hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Erol Kaya Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Erol KAYA Sakarya/Adapazarı, 1959 doğumludur. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Bilim dalında Türkiye'de Yerel Yönetimler ve Reform Çalışmaları konulu tezini hazırlayarak Yüksek Lisansını tamamladı. Pendik'te esnaflık ve bir dönem Pendik spor Kulüp Başkanlığı yaptı. 1994-2009 yılları arasında üç dönem İstanbul-Pendik Belediye Başkanlığı, altı yıl Uluslararası Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Kurucu Başkanlığını yaptı. 2009 - 2011 yılları arasında Başbakan Başmüşavirliği görevinde bulundu.Yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır

24. 25. ve 26. dönem İstanbul Milletvekilliği, T.B.M.M. Çevre Komisyonu Başkanlığı ve T.B.M.M. Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Mayıs 2016 - Ağustos 2018 yılları arasında AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Halen AK Parti MKYK Üyesi ve T.B.M.M. 27. dönem İstanbul Milletvekili görevlerini sürdürmektedir. Erol Kaya evli ve üç çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Erol Kaya" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 194 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Erol Kaya - Erol Kaya

Erol Kaya

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1959

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler