Erol Kavuncu - Erol Kavuncu Erol Kavuncu kimdir? Erol Kavuncu sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Eğitimci, Yönetici, İlahiyatçı Erol Kavuncu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Erol Kavuncu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Erol KAVUNCU Çorum / Bayat - 1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Abdullah, anne adı Güldane. Yönetici, Eğitimci, İlahiyatçı; İlköğrenimini Bayat ve İskilip'te, ortaöğrenimini Çorum İmam- Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Kastamonu Taşköprü İmam Hatip Lisesi, İzmir Menemen Lisesi, İskilip İmam-Hatip Lisesi, Çorum Fen Lisesi gibi eğitim kurumlarında öğretmen ve idareci olarak görev yaptı.

2012 yılında yurt müdürü olarak atandığı Çorum Kredi ve Yurtlar Kurumunda, 2016 yılında İl Müdürü olarak atandı. Çorum İHL'de MTTB ve Akıncılar Derneği Temsilciliği, İskilip Millî Gençlik Vakfı Başkanlığı, Eğitim Bir-Sen Çorum Şube Başkanlığı, Memur-Sen Çorum İl Başkanlığı, Çorum Kent Konseyi Genel Sekreterliği, Çorum MEM İl Danışma ve İl Eğitim Personeli Planlama Kurulu Üyeliği, Çorum Sivil Toplum Kuruluşlar Birliği (104 stk) Yürütme Kurulu Üyeliği ve Eğitim Komisyonu Başkanlığı, 2010 12 Eylül Anayasa Referandumu Çorum Evet Platformu Genel Koordinatörlüğü, Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanlığı gibi sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldı. İyi düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Kavuncu, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Erol Kavuncu" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 221 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Erol Kavuncu - Erol Kavuncu

Erol Kavuncu

Milletvekili - 27.Dönem, Eğitimci, Yönetici, İlahiyatçı
Doğum Tarihi : 1963

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler