Ednan Arslan - Ednan Arslan Ednan Arslan kimdir? Ednan Arslan sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Elektrik Elektronik Mühendisi. Ednan Arslan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ednan Arslan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Ednan ARSLAN Erzincan / Çayırlı - 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Sabit, anne adı Hediye. Elektrik Elektronik Mühendisi. Pamukkale Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Nükleer, termik ve hidroelektrik santraller ile yenilenebilir enerji konularında çalışmalar yaptı. Baz istasyonlarının insan ve çevre sağlığı üzerine etkileri konusunda araştırmalarda bulundu.

2003-2004 CHP İzmir Narlıdere Gençlik Kolu Başkanlığı, 2005-2008 CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 2008-2010 CHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2010-2015 CHP İzmir Güzelbahçe İlçe Başkanlığı, 2016-2018 Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu CHP İzmir İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. TMMOB İzmir Elektrik Mühendisleri Odası ve Atatürkçü Düşünce Derneği üyesidir. Halen CHP TBMM Grup Yönetim Kurulu, Parlamentolararası Birlik Grubu (PAB) ve Çevre Komisyonu üyeliği görevini yürütmektedir. İngilizce bilen Arslan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Ednan Arslan" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 149 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Ednan Arslan - Ednan Arslan

Ednan Arslan

Milletvekili - 27.Dönem, Elektrik Elektronik Mühendisi.
Doğum Tarihi : 1979

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler