Donnie Brasco - Donnie Brasco Donnie Brasco kimdir? Donnie Brasco sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda FBI Ajanı Donnie Brasco hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Donnie Brasco Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Joseph Dominick Pistone, takma Donnie Brasco, (17 Eylül 1939 doğumlu), Colombo suç ailesi Bonanno suç aile infiltre altı yıl için ve bir dereceye kadar gizli çalışmış eski bir FBI ajanı, mafya Beş Aileler iki New York'ta City.Pistone 27 yıldır bir FBI ajanı ve büyük FBI ajanları biri olarak kabul edilir.

Pistone derin, uzun süreli gizli çalışma için bir öncü oldu. J. Edgar Hoover başlangıçta FBI ajanları ajanlara yolsuzluk tehlikesi nedeniyle gizli çalışmak istemiyordu, ama Pistone çalışmaları muhbir üzerinde sadece güvenmek yerine gizli ajanlar kullanılarak kolluk önemli bir araç olduğunu FBI ikna oldu.

Pistone Erie, Pennsylvania doğumlu ve Paterson, New Jersey'de büyüdü. O BA ile Paterson State College (şimdi William Paterson Üniversitesi) mezun 1965 yılında ilköğretim sosyal bilgiler, daha sonra Deniz İstihbarat Dairesi bir pozisyon almadan önce bir yıl için bir öğretmen olarak çalıştı. Pistone 1969 yılında FBI katıldı; rolleri çeşitli görev yaptıktan sonra, 1974 yılında New York'a transfer edildi ve kamyon kaçırma kadrosuna atanmış.

18-tekerlekli kamyon ve buldozerler sürücü Onun yeteneği onun ağır araç ve ekipman çalmak bir çete sızmak, ilk gizli bir operasyon haline ne için seçilen yol açtı. Şubat 1976 yılında grubun Onun penetrasyon Doğu sahil boyunca 30 fazla kişinin tutuklanmasına yol açtı - hiç Amerika'da kırık en büyük ve en karlı hırsızlık halkaları biri olarak zaman nitelendirdi. Adı Donald ("Donnie") Brasco Pistone takma ad olarak seçildi.

Mafya My Undercover Yaşam: pistone onun 1988 kitabında Donnie Brasco onun gizli bir deneyim ayrıntılı. Kitap olan mafya takma değiştirildi Pistone olarak Jason Gedrick (oynadığı, "Lefty" Ruggiero olarak Pistone ve Al Pacino gibi kısa ömürlü 2000 TV dizisi Falcone için Johnny Depp oynadığı övgüler 1997 filmi Donnie Brasco, temeli oldu "Donnie Brasco" telif hakkı nedeniyle "Joe Falcone") için. Pistone kurgusal tasvirler ve ayarlara orijinalliğini eklemek için Donnie Brasco bir danışman oldu. Hayatı FBI bir bölüm kullanıldı: Untold Stories.

Bitmemiş İş (2007): pistone onun kitaplarında Wiseguy (2004) ve Donnie Brasco Yolu Donnie Brasco olarak deneyimlerini yeniden gözden. Pistone Joseph Bonanno'nun oğlu, Salvatore "Bill" Bonanno başlıklı bir roman, iyi Guys yazdı. O aynı zamanda Derin Kapak, paspaslayan Up ve Snake Eyes gibi kurgu çeşitli eserler yazmıştır. O 2006 filmi 10 ve Kurt dahil Mafya ile ilgili film, bir yapımcı olarak görev yapmıştır. 2008 yılında, İtalyan sanatçı Rossella Biscotti kızın videosu Undercover Man Pistone röportaj. Donnie Brasco dayalı bir oyun Pennsylvania Playhouse açıldı.

Pistone İngiltere geçmişi TV kanalı Dünkü belgesel serisi mafya'nın Greatest Hits sekizinci bölümde yer almaktadır. Ölü bölüm A Sırlar, "Gangland Mezarlık," Massino üç Mafya kaptanları cinayet içine uzun soluklu soruşturması kapsamında Pistone ve mafya onun sızmasını sahiptir.

Not. Sayfada bulunması olası çeviri hatalarından dolayı, bu sayfa yeniden güncellenecektir.
Düzeltme geri bildiriminde bulunabilirsiniz.
Önemli : "Donnie Brasco" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 1524 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Donnie Brasco - Donnie Brasco

Donnie Brasco

FBI Ajanı
Doğum Tarihi : 17 Eylül 1939
Başak Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler