25 Şubat 2024 - Pazar

Debby Ryan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda ABD, Oyuncu, Şarkıcı Debby Ryan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Debby Ryan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Debby Ryan

Debby Ryan - Debby Ryan ABD, Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Tarihi : 13 Mayıs 1993
Boğa Burcu
Deborah Ann "Debby" Ryan (d. 13 Mayıs 1993), ABD'li oyuncu ve şarkıcı.

Ryan'ın en iyi bilinen rolü; bir Disney Channel dizisi olan, Zack ve Cody Güvertede adlı dizideki Bailey Pickett rolüdür. Ryan, 2007 yılında Barney & Friends (Barney&Arkadaşları) DVD filminde Disney tarafından keşfedildi. 2010'da, 16 Wishes (16 Dilek) adlı filmde başrolü oynamıştır ve bu film Disney Channel'in en çok izlenen filmlerinden biri olmuştur.

2011 yılında yine Disney Channel Original Movie Radio Rebel adlı filme başrolü üstlenmiştir ve bu film için kendi söylediği We Got The Beat şarkısına klip çekmiştir. 2011 yılında Disney Channel 'da başlayan Jessie dizisinde Jessie rolünü oynamaktadır. The Glades dizisinde de konuk oyunculuk yapacaktır. Ve birçok filmde oynamıştır.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 764 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda ABD, Oyuncu, Şarkıcı Debby Ryan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Debby Ryan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex