Cody Simpson - Cody Simpson Cody Simpson kimdir? Cody Simpson sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Avustralya, Pop Şarkıcı, R&B Şarkıcı Cody Simpson hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Cody Simpson Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Cody Robert Simpson (d. 11 Ocak 1997, Queensland), Avustralyalı pop ve R&B şarkıcısı.

2009 yılında videosunu YouTube'de paylaşıp Shawn Campbell tarafından keşfedildi. The 7.30 Report adlı program tanınmasını sağladı. Flo Rida ile yaptığı şarkı "iYiYi" ile gündeme geldi. Diğer single'ı olan "Summertime" ise 20 Eylül 2010 tarihinde çıktı. Campbell ile yaptığı şarkıları kaydetmek için Haziran 2010 tarihinde Los Angeles'e taşındı. Aynı ay Cody Simpson, Sunrise adlı programa çıktı. 22 Haziran 2010 tarihinde Camplified 2010 Tour'a (Amerika genelinde yapılan bir konser turu) çıkacağı duyuruldu. 5 Temmuz 2010 ve 14 Ağustos 2010 tarihleri arasında ilk turunu yaptı. Popstar! adlı dergiye yaptığı röportajda özel bir şarkıdan esinlendiği belirtildi. 10 Ağustosta 2010 tarihinde Rock The Rapids Concert'in açılışını yapmak üzere Fifth Third Ballpark, Michigan'a gitti (B.o.B.'un konseri). 14 Ağustos 2010 tarihinde Shop Til You Rock Tour'a katıldı. İlk stüdyo albümü Paradise 2 Ekim 2012'de, ikinci stüdyo albümü Surfer's Paradise ise 17 Temmuz 2013'te yayımlandı.
Önemli : "Cody Simpson" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 461 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Cody Simpson - Cody Simpson

Cody Simpson

Avustralya, Pop Şarkıcı, R&B Şarkıcı
Doğum Tarihi : 11 Ocak 1997
Oğlak Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler