25 Şubat 2024 - Pazar

Çetin Arık Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Tıp Doktoru Çetin Arık hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Çetin Arık Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Çetin Arık

Çetin Arık - Çetin Arık Milletvekili - 27.Dönem, Tıp Doktoru
Doğum Tarihi : 1 Nisan 1971
Koç Burcu
Çetin ARIK 1 Nisan 1971'de Kayseri'de doğdu. Baba adı Abdullah, anne adı Şerife'dir. Tıp Doktoru; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Erciyes Üniversitesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı alanında ihtisasını tamamladı. Alanında ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır.

25. ve 26. Dönemde Kayseri milletvekili seçildi.Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon üyeliği görevinde bulundu. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Arık, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 149 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Tıp Doktoru Çetin Arık hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Çetin Arık Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex