25 Şubat 2024 - Pazar

Barış Özcan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda YouTuber, Yönetmen, Hukukçu ve Hikâye Anlatıcısı Barış Özcan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Barış Özcan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Barış Özcan

Barış Özcan - Barış Özcan YouTuber, Yönetmen, Hukukçu ve Hikâye Anlatıcısı
Doğum Tarihi : 23 Temmuz 1974
Aslan Burcu
Barış Özcan 23 Temmuz 1974'te İstanbul'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Abak.us'de kreatif medya ajans başkanlığı yaptı, Apple, Adobe ve LinkedIn'de danışmanlık ve sosyal medya ile ilgili görevlerde bulundu. 6 yıl boyunca Adobe'nin Akdeniz satış müdürlüğünü yaptı. TRT, Al Jazeera ve CNN Türk kanallarında belgesel yönetmenliği yaptı. 13 Eylül 2014 tarihinde düzenli olarak YouTube içerikleri üretmeye başladı, YouTube tarafından değişim elçisi olarak seçildi. 26 Nisan 2019 tarihinde roket fırlatılacağını açıklayan NASA, Barış Özcan'a özel bir davetiye gönderdi. Ayrıca Barış Özcan'ın Şanışer ile birlikte seslendirdiği "Korkudan" isimli bir şarkısı bulunmaktadır.
Son yıllarda ürettiği teknoloji, tasarım ve sanat videoları ile YouTube'da viral olmuştur. Ocak 2021 tarihinden itibaren YouTube'da 5 milyon aboneye ulaşmıştır.

Kaynak: haberler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 478 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda YouTuber, Yönetmen, Hukukçu ve Hikâye Anlatıcısı Barış Özcan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Barış Özcan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex