Ali Şeker - Ali Şeker Ali Şeker kimdir? Ali Şeker sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Genel Cerrahi Uzmanı Ali Şeker hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ali Şeker Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
8 Nisan I968'de Sivas'ta doğdu. Baba adı Gözel, anne adı Sultan'dır. Genel Cerrahi Uzmanı; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Hastane İşletmeciliği programını bitirdi. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasını tamamladı.

İstanbul Tabip Odası'nda çeşitli görevler aldı. Ağrı Doğubeyazıt, Bakırköy, Büyükçekmece devlet hastanelerinde; Bağcılar, Bahçelievler ve Esenyurt semt polikliniklerinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. İstanbul Tabip Odası, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Türk Cerrahi Derneği, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. 2004 yılında CHP İstanbul İl Genel Meclisi üyeliği, 2005 yılında CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı görevlerine seçildi. 20l5'de İstanbul 3. Bölge'den önseçimle milletvekili adayı oldu.

25., 26. Ve 27. dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. 26. Dönemde Çevre Komisyonu ve AB Uyum Komisyonlarında görev yaptı. 27. Dönem itibariyle Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesidir. İngilizce bilen Şeker, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Ali Şeker" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 194 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Ali Şeker - Ali Şeker

Ali Şeker

Milletvekili - 27.Dönem, Genel Cerrahi Uzmanı
Doğum Tarihi : 8 Nisan 1968
Koç Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler