Akif Grape - Akif Grape Akif Grape kimdir? Akif Grape sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Yazılımcı, Girişimci Akif Grape hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Akif Grape Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Akif Grape, bir yazılımcı ve girişimci hayırseverdir. Yazılıma olan ilgisi erken yaşlarda başlamıştır.

2006 yılında Türkiye'de doğan Grape, genç yaşta kendi kendine programlama ve yazılım kodlamayı öğrenmiştir.

12 yaşına geldiğinde ilk açık dünya oyununu geliştirmiş ve oyun geliştirme yarışmalarına katılarak sürekli becerilerini geliştirmeye çalışmıştır.

Yıllar içinde birçok sertifika kazanmış ve 14 yaşında ikinci oyununu piyasaya sürmüştür. Ancak, işi için beklediği takdiri alamadığında, Grape bilgisayar programları ve mesajlaşma uygulamaları geliştirmeye yönelmiştir.

2021 yılında 15 yaşındayken Eighred adlı bir proje kurmuş ve oyun geliştirme tutkusunu sürdürmek için bir grup arkadaşı ve grafik tasarımcıyla çalışmıştır. Ancak, grafik tasarım yönündeki ilerleme yavaş olduğu için proje askıya alınmıştır.

Sonraki dönemlerde, Grape 2022'nin son çeyreğinde kripto cüzdan uygulaması ve kripto borsası geliştirmeye karar vermiştir. Bu alanda büyük bir potansiyel olduğunu düşünen Grape, kripto para birimlerinin popülaritesinin artmasıyla birlikte kullanıcıların güvenli ve kullanıcı dostu bir cüzdana ihtiyaç duyacağını fark etmiştir. Grape, Deneyimlerinden yararlanarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak bir kripto cüzdanı geliştirmeye başlamıştır.

Kullanıcıların güvenli bir şekilde kripto varlıklarını saklayabilecekleri, gönderebilecekleri ve alabilecekleri bir platform oluşturmayı hedeflemiştir.

Kaynak: mikebarefoot@eighred.com
Önemli : "Akif Grape" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 310 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Akif Grape - Akif Grape

Akif Grape

Yazılımcı, Girişimci
Doğum Tarihi : 4 Ocak 2006
Oğlak Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler