8 Aralık 2023 - Cuma

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu - Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1974
Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU Manisa / Akhisar - 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mehmet Erkan, anne adı Zekiye. İlk ve ortaöğrenimini Akhisar'da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümünden mezun oldu.

Tarım ve sigorta sektöründe çalıştı. Birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik ve yerel basında köşe yazarlığı yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Örgütünde yönetici ve başkan olarak görev aldı. Orta düzeyde İngilizce bilen Bakıroğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 277 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex