2 Aralık 2023 - Cumartesi

Ahmet Özyürek Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Ahmet Özyürek hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Özyürek Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Ahmet Özyürek

Ahmet Özyürek - Ahmet Özyürek Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1964
Sivas / Kangal, 1964 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Salih, anne adı Meryem. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Hukuk Fakültesi eğitimine devam etmektedir. Sivasspor ve Anadolu Üsküdar Spor Kulübü Yöneticiliği yaptı. Sivaslılar Derneği, Sivaslılar Vakfı ve Kangallılar Derneği yönetiminde bulundu. Yurt içi ve yurt dışı (Rusya, Kazakistan, Libya) olmak üzere kamu ve özel alanlarda inşaat proje yönetimini ve sahipliğini üstlendi.

2002-2018 yılları arası MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2018 yılında MHP MYK Üyeliğine seçildi. TBMM Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi Üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte olup 2021 yılı MHP MYK Üyeliğine yeniden seçilmiştir. İngilizce bilen Özyürek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 135 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Ahmet Özyürek hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Özyürek Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex