Adnan Günnar - Adnan Günnar Adnan Günnar kimdir? Adnan Günnar sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Adnan Günnar hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Adnan Günnar Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Dr.Adnan GÜNNAR 1966 yılında Akçaabat'ta doğdu. Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra aynı Fakültede Doktora ve İhtisasını tamamlayarak Ortodonti Uzmanı oldu. Avrasya Üniversitesinde Yrd.Doç.Dr. olarak öğretim üyeliği görevinde bulundu. Trabzon Diş Hekimleri Odası Başkanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı Trabzon Diş Hastanesi Başhekimlik görevlerini yaptı.

2007 yılında AK Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı sonrası, AK Parti Trabzon İl Teşkilat Başkanlığı görevini yaptı. 2010 yılında AK Parti Trabzon İl Başkanı oldu. 5 yıl İl Başkanlığı yaptıktan sonra 25 . 26 ve 27. dönem Trabzon Milletvekili oldu. AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. TBMM Türkiye-Endonezya Dostluk Grubu Başkanıdır. Evli olan GÜNNAR Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Adnan Günnar" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 261 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Adnan Günnar - Adnan Günnar

Adnan Günnar

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1966

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler