2 Aralık 2023 - Cumartesi

Abdurrahman Başkan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi, Sanayici Abdurrahman Başkan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdurrahman Başkan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Abdurrahman Başkan

Abdurrahman Başkan - Abdurrahman Başkan Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi, Sanayici
Doğum Tarihi : 1964
Abdurrahman BAŞKAN 1964 Zile doğumludur. Baba adı Bahri, anne adı Munadiye'dir. Ziraat Mühendisi ve Sanayicidir; 1988 yılı Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümü mezunudur. İş hayatına uluslararası bir şirkette mühendis olarak başladı ve aynı şirkette yönetici olarak devam etti. 1995 yılında ayrılarak ilk şirketini kurdu ve halen tarım ve kimya alanında faaliyet gösteren şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.

2003-2006 yılları arasında MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı, 2011-2014 yılları arasında ise İstanbul İl Başkanı olarak görev yapmıştır. 2009-2015-2018-2021 yıllarında MHP MYK Üyesi olarak seçilmiştir. 2014 yılında Genel Başkan Başdanışmanlığı görevine getirilmiştir.

25. Dönem Tokat Milletvekili, 27. Dönem Antalya Milletvekili seçilmiştir. İş dünyası, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti organları ve Üniversiteler tarafından verilmiş çok sayıda plaket ve başarı ödülüne sahiptir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 308 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi, Sanayici Abdurrahman Başkan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdurrahman Başkan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex