25 Şubat 2024 - Pazar

Abdullah Doğru Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi Abdullah Doğru hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdullah Doğru Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Abdullah Doğru

Abdullah Doğru - Abdullah Doğru Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1965
Abdullah DOĞRU Malatya / Akçadağ 1965 tarihinde dünyaya geldi. Ziraat Mühendisi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi. Tekstil ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yaptı.

Siyasi hayatına Refah Partisi Adana İl Başkan Yardımcısı olarak başladı Fazilet Partisi Kurucu İl Yönetim Kurulu ve AK PARTİ İl Kurucu üyelikleri yaptı. 2003-2006 yılları arasında AK PARTİ Adana İl Başkanı olarak görev aldı. Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi olan Doğru, 2009-2014 yılları arasında AK PARTİ Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Seyhan Belediye Meclis Üyeliği ve Seyhan Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Doğru, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kaynak: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 219 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi Abdullah Doğru hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdullah Doğru Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex