21 Şubat 2024 - Çarşamba

Abdulkadir Tekin Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Avukat - Milletvekili Adayı Abdulkadir Tekin hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdulkadir Tekin Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Abdulkadir Tekin

Abdulkadir Tekin - Abdulkadir Tekin Avukat - Milletvekili Adayı
Doğum Tarihi : 21 Şubat 1986
Balık Burcu
Fethiye'de serbest avukatlık yapan Abdulkadir TEKİN, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Muğla Milletvekili adayıdır.

1986-İstanbul doğumludur. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Adaylık sürecinden önce Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı'nda başkan yardımcısı olarak görev yapmış olup aynı zamanda MÜSİAD Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde de bulunmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi'nce 24 Aralık 2022 tarihinde tamamlanan Siyaset ve Liderlik Okulu 18. Dönem mezunudur. İş yaşamını başta Fethiye olmak üzere Ankara, İstanbul ve İzmir'de yer alan ofislerinde sürdürmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Muğla Milletvekili Adayları arasında en genç aday olan Tekin, Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu Merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Beyefendi'nin "Ülkücülük, Milliyetçi Hareket Partisi'nde olur!" düsturunu benimseyerek "Rehber Kur'an, Hedef Turan" ilkesi ile yılmadan yorulmadan Muğlalı hemşehrilerimiz ve aziz Türk Milleti için hizmete hazır olduğunu ifade etmektedir.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 398 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Avukat - Milletvekili Adayı Abdulkadir Tekin hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdulkadir Tekin Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex