Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş; Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder. DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder. - Hz.Muhammed (sav)
Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Şaban'ın 15. gecesini ibadetle, gündüzünü de oruçla geçirin! O gece Allahü teâlâ buyurur ki; Af isteyen yok mu? Affedeyim. Rızık isteyen yok mu? Rızık vereyim. Dertli yok mu? sıhhat, afiyet vereyim. Ne isteyen varsa istesin, vereyim. Bu hal sabaha kadar devam eder." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1070

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..