Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş; Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır. DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır. - Hz.Muhammed (sav)
Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Mümin kimse eşine karşı nefret beslemesin. Onun bir davranışından hoşlanmasa da razı oldğu bir başka davranışı mutlaka vardır." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1079

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..