11 Haziran 2023 - Pazar
Sitemize destek için bir kahve ısmarlayın..
Bu sayfa Henry Wadsworth Longfellow tarafından söylenen; " Karakterde, tavır ve davranışlarda, tarzda ve her şeyde en üstün mükemmellik sadeliktir. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Henry Wadsworth Longfellow hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Önemli : "Karakterde, tavır ve davranışlarda, tarzda ve her şeyde en üstün mükemmellik sadeliktir." sözünün Henry Wadsworth Longfellow sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 129 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Henry Wadsworth Longfellow söylemiş olduğu Karakterde, tavır ve davranışlarda, tarzda ve her şeyde en üstün mükemmellik sadeliktir. sözünden ve yine Henry Wadsworth Longfellow tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex