Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş; Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir. DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir. - Hz.Muhammed (sav)
Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Herhangi bir genç, yaşından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse Allah da o gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler verir." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1419

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..