Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş; Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer. DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer. - Hz.Muhammed (sav)
Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Allah'ın rızası, babanın rızasından geçer. Allah'ın memnuniyetsizliği de babanın memnuniyetsizliğinden geçer." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1299

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..