Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş; Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar. DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala  bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar. - Hz.Muhammed (sav)
Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Allah rızası için bir gün oruç tutan kimseyi Allah Teala bu bir günlük oruç sebebiyle cehennem ateşinden yetmiş yıl uzak tutar." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 822

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..