Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; "Âdemoğlu için iki vadi dolusu mal olsaydı, mutlaka üçüncüyü isterdi. Âdemoğlunun iç boşluğunu ancak toprak doldurur. Allah tevbe edenleri affeder." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız
Âdemoğlu için iki vadi dolusu mal olsaydı, mutlaka üçüncüyü isterdi. Âdemoğlunun iç boşluğunu ancak toprak doldurur. Allah tevbe edenleri affeder. - Hz.Muhammed (sav)

Âdemoğlu için iki vadi dolusu mal olsaydı, mutlaka üçüncüyü isterdi. Âdemoğlunun iç boşluğunu ancak toprak doldurur. Allah tevbe edenleri affeder. Hz.Muhammed (sav)

Sözü Paylaş :

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:

Âdemoğlu için iki vadi dolusu mal olsaydı, mutlaka üçüncüyü isterdi. Âdemoğlunun iç boşluğunu ancak toprak doldurur. Allah tevbe edenleri affeder.
Hz.Muhammed (sav)

Önemli! "Âdemoğlu için iki vadi dolusu mal olsaydı, mutlaka üçüncüyü isterdi. Âdemoğlunun iç boşluğunu ancak toprak doldurur. Allah tevbe edenleri affeder." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz.
demlisozler.com

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 645

Yorum yok! Bu söze ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..