11 Haziran 2023 - Pazar
Sitemize destek için bir kahve ısmarlayın..
Bu sayfa Cübbeli Ahmet Hoca tarafından söylenen; " Adam diyor; Kızgınlığım geçmedi, illa bu karıyı keseceğim. Ne kesiyorsun? Sen ya! Pırasa mı bu? " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Cübbeli Ahmet Hoca hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Önemli : "Adam diyor; Kızgınlığım geçmedi, illa bu karıyı keseceğim. Ne kesiyorsun? Sen ya! Pırasa mı bu?" sözünün Cübbeli Ahmet Hoca sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 139 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Cübbeli Ahmet Hoca söylemiş olduğu Adam diyor; Kızgınlığım geçmedi, illa bu karıyı keseceğim. Ne kesiyorsun? Sen ya! Pırasa mı bu? sözünden ve yine Cübbeli Ahmet Hoca tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex