Zülfü Demirbağ Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda milletvekili - 27.dönem, İnşaat Mühendisi Zülfü Demirbağ hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zülfü Demirbağ Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Zülfü Demirbağ

Zülfü Demirbağ - Zülfü Demirbağ milletvekili - 27.dönem, İnşaat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1956


Sayfayı Paylaş :

Zülfü DEMİRBAĞ Elâzığ / Palu - 1956 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Arslan Nedim, anne adı Vacide. İnşaat Mühendisi; Fırat Üniversitesi Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştı. Doğuş İnşaat Samsun Derbent Barajı Mühendisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürü ve Belediye Başkanlık Danışmanı olarak görev yaptı. Elâzığ İlim ve Hayra Hizmet Vakfı Genel Başkanlığı görevini yürüttü.

22 , 24 ve 27. Dönemde Elâzığ Milletvekili seçildi. Orta düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Demirbağ, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 34

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..