Vildan Yılmaz Gürel Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Avukat Vildan Yılmaz Gürel hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Vildan Yılmaz Gürel Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Vildan Yılmaz Gürel

Vildan Yılmaz Gürel - Vildan Yılmaz Gürel Milletvekili - 27.Dönem, Avukat
Doğum Tarihi : 1976


Sayfayı Paylaş :

Vildan YILMAZ GÜREL Bursa / İnegöl - 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Abdurrahman, anne adı Mahinur. Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

2001 yılından itibaren İnegöl'de serbest avukatlık ve hukuki danışmanlık yaptı. Bursa ve İnegöl'de çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına hukuki danışmanlık hizmeti verdi. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uzlaştırmacı eğitimini tamamlayarak, Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığınca Uzlaştırmacı unvanı aldı. 2002 yılında AK PARTİ İnegöl Teşkilatı Kurucu Kadın Kolları Üyeliği ile siyasi hayatı başladı. 2003 - 2011 tarihleri arasında İlçe Yönetim Kurulu Seçim İşleri Başkanlığını yürüttü. MÜSİAD, Umuteli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve İnegöl Karate İhtisası Spor Kulübünde yönetici olarak görev yaptı. Gürel, evli ve 3 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 25

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..