Victor Kiam Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda ABD, İş Adamı Victor Kiam hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Victor Kiam Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Victor Kiam

Victor Kiam - Victor Kiam ABD, İş Adamı
Doğum Tarihi : 7 Aralık 1926
Ölüm Tarihi : 27 Mayıs 2001
Yay Burcu

Sayfayı Paylaş :

Victor K. Kiam (7 Aralık 1926 - 27 Mayıs 2001) Amerikalı bir girişimci ve 1988-1991 New England Patriots futbol takımının sahibi oldu.

Yale Üniversitesi, Sorbonne ve Harvard Business School katıldıktan sonra, Kiam bir satış elemanı olarak Lever Brothers ve Playtex için çalıştı. O ilk karısı ona ilk elektrikli tıraş makinesi aldım sonra o ünlü satın Remington Ürünleri Başkanı ve CEO'su olarak onun servet yaptı. Kiam Remington tıraş makinesi için sözcüsü olarak ünlü oldu. Kiam ünlü sloganı, ona bir isim yaptı "Ben şirket satın, çok tıraş sevdim". O yayın edildiği ülke için anadil her reklam kaydedildi.İngiltere'de o Keyhole'un Through 'WOGAN', 'Tüp' ve David Frost gibi tv sohbet şovları görünen bir ünlü oldu.

1994 yılında, Victor Kiam Isaac Perlmutter'a Remington Ürünleri bir kontrol ilgi sattı. Ronson ve TravelSmart: Kiam de diğer iki şirket işletilmektedir. Kiam Ayrıca 1977 yılında çoğunluk hissesini satarak, 1968 yılında benrus Watch Company aldım.

1988 yılında, Kiam kurucusu Billy Sullivan adlı 84.000.000 $ için NFL New England Patriots aldım.Satılık Sullivan kağıt patronu Robert Kraft bir iflas satış kaybetti ve Kiam anlaşma üzerinde para kaybetti Foxboro Stadyumu, içermiyordu. Zeke Mowatt iddia kendini maruz kalan ve takım değişiklik odasında ona iffetsiz yorum yapılmış 1990 yılında, Lisa Olson, Boston Herald muhabiri Kiam ve Patriots dava açtı.Olay soyunma odasında kadın gazetecilere üzerinde tartışma karıştırılır. O oyuncuların eylemleri savunması geldi Kiam tartışmaların merkezi haline geldi. "Ben oyuncuların eylemleri ile aynı fikirde olamaz," dedi, ve Herald Patriots kapsayacak bir kadın muhabir atayarak "sorun istedi" iddia etti. O bildirildi olarak Olson anlatıldığı zaman o manşetlere "klasik orospu." [4] vaka bildirildi yaklaşık 250,000 dolar yerleşmiş oldu, Kiam özür dilemek Herald bir tam sayfa bir ilan çıkardı ve üç oyuncu para cezasına çarptırıldı. Onun özür rağmen, o bir atletizm ziyafette konuştu ve, sorulduğunda seyirci altı ay sonra homurdanıyor çekti "Lisa Olson Iraklılar ile ortak olan ne biliyor musunuz' Onlar hem görülme Patriot füzeleri kadar yakın ettik."

1992 yılına Kiam iflas karşı karşıya idi. O Louis işadamı James Orthwein önemli borç oldu, ve borç servisi kısmen ona Patriots onun yüzde 51 hissesini satmak zorunda kaldı. Orthwein sonunda sadece iki yıl sonra St Louis Patriots taşımak için yarım bıraktığı girişimi sonrasında Kraft o hissesini satacak.

Kiam Ölümünün zamanda Stamford, Connecticut yaşadı. [9] O, eşi Ellen ve üç çocuk, Lisa Durkin'le, Victor "Tory" Kiam III ve Robin Kiam Aviv, ve yedi torun, Jenny ile hayatta edildi alexander, Sophia, Lia, Caleigh, Nikki, ve Blake.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 364

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..