Venus Williams Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda ABD, Tenisçi Venus Williams hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Venus Williams Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Venus Williams

Venus Williams - Venus Williams ABD, Tenisçi
Doğum Tarihi : 17 Haziran 1980
İkizler Burcu

Sayfayı Paylaş :

Venus Ebone Starr Williams (d. 17 Haziran 1980), ABD'li tenisçi. Bir başka şampiyon tenisçi Serena Williams'ın ablası.

2007 Wimbledon'da finalde Marion Bartoli'yi yenerek şampiyon oldu.Bu turnuvaya 23 numaralı seribaşı olarak katılan Williams, bu sonuçla, Wimbledon tarihinde şampiyon olan en alt sıradaki seribaşı oldu.
Doğum Tarihi 17 Haziran 1980 Venus Ebone Starr Williams 17 Haziran 1980 de Lynwood doğdu. Venus Williams bir başka şampiyon tenisçi Serena Williams ın ablası. Venus Williams 2007 Wimbledon da finalde Marion Bartoli yi yenerek şampiyon oldu. Bu turnuvaya 23 numaralı seribaşı olarak katılan Williams bu sonuçla Wimbledon tarihinde şampiyon olan en alt sıradaki seribaşı oldu.

Forum Alev Vanessa Williams Williams Kimdir. Böylece Williams bu yarışmada yer alan ilk bayan oldu. Bir süre sonra 1988 de plak şirketiyle anlaşma imzalayarak The Right Stuff adlı debut albümünü yayınladı. Albüm 500 000 den fazla sattı ve Williams bu albüm sonrasında 3 Grammy adaylığına gösterildi. Kısa süre sonra 1991 de The Comfort Zone albümünü yayınlayan Williams bu albümle büyük ses getirdiği gibi Save the Best for Last adlı şarkıyla 1992 de haftalarca zirveye oturdu. Bu başarıların ardından devamlı olarak hem televizyon serilerinde hem de müzik hayatında yer alan Williams son olarak Çirkin Betty adlı seride yer almaktadır.
wikipedia + kimkimdir.tv

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 498

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..