Uğur Aydemir Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Uğur Aydemir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Uğur Aydemir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir - Uğur Aydemir Milletvekili - 27.Dönem, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Doğum Tarihi : 8 Aralık 1967
Yay Burcu

Sayfayı Paylaş :

Uğur AYDEMİR 8 Aralık 1967'de Manisa Akhisar'da doğdu. Baba adı Hüseyin, anne adı Güli'dir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir; Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. Akhisar'da mali müşavirlik yaptı. Akhisar Beyaz Yunus Derneği Kurucu Üyeliği, AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Derneği Üyeliği ve Akhisar Belediye Spor Yönetiminde Denetim Kurulu Üyeliğinde bulundu.

24. 25. Ve 26. Dönemde Manisa Milletvekili olarak seçildi. 24. Dönemde TBMM Plan ve Bütçe komisyonu olarak görev yaptı. 26. Dönemin ilk yasama yılında TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu üyesi oldu. 26. Dönemin 2. Yasama yılının başından itibaren ise TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanı oldu. Aydemir, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 22

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..