Selen Seyven Katırcıoğlu Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Türk Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Selen Seyven Katırcıoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Selen Seyven Katırcıoğlu

Selen Seyven Katırcıoğlu - Selen Seyven Katırcıoğlu Türk Oyuncu
Doğum Tarihi : 2 Nisan 1986
Koç Burcu

Sayfayı Paylaş :

Selen Seyven Katırcıoğlu 2 Nisan 1986 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncudur. Özbek bir anne ve Türk babadan dünyaya gelmiştir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu. Selen Seyven Genco dizisiyle tanınmaya başladı. Ardından adını Osman Sınav 'ın yönetmenliğini yaptığı Doludizgin Yıllar dizisinde rol aldı.[kaynak belirtilmeli]İlk başrol oynadığı filmi Janjan'dır.

Sinemada ikinci başrolünü, engelli bir kızı canlandırdığı Abimm filmiyle oynamış ve bu filmin gösterim gününde hayranları kendisi için sinema salonu kapattırmıştır.[kaynak belirtilmeli] Birçok Türk dizisinde rol alan Selen Seyven son olarak bir aile komedisi olan Kocamın Ailesi dizisinde canlandırdığı Yonca karakteriyle yer aldı.

Kaynak: wikipedia.org

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 108

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..