Orkuncan Işıtmak Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Youtuber Orkuncan Işıtmak hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Orkuncan Işıtmak Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Orkuncan Işıtmak

Orkuncan Işıtmak - Orkuncan Işıtmak Youtuber
Doğum Tarihi : 8 Ocak 1996
Oğlak Burcu

Sayfayı Paylaş :

Orkuncan Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Türk YouTuber. İstanbul Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktadır. 2012 yılından itibaren eğlence ve oyun içerikli videolar çekmektedir. 2018 yılında "İyi Oyun" filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödülleri'nde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülü'nün sahibi oldu.
Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir, Türkiye'de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanıp İstanbul’a taşındı fakat daha sonra YouTube’a daha fazla vakit ayırabilmek için eğitimine bir süre ara verdi. 3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix'te 1 sezon 15 bölüm yayımlanan, yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği Exatlon Challenge Türkiye adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Daha önce YouTube’da olan "Kirli Çamaşırlar" konseptini Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı platforma taşımıştır. 2021'de Merve Yorgancılar ile evlenmiştir.

Kaynak:tr.wikipedia.org

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 11

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..