Murat Pala Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Yazar Murat Pala hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Murat Pala Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Murat Pala

Murat Pala - Murat Pala YazarSayfayı Paylaş :

Soyadım Pala. Ama gerçek soyadım değil, ama bunu genelde benimle aynı okulda okuyan tatlı görünümlü karaktersiz öğrencikler ve aile bireylerim dışında kimse bilmez. Kullandığım soyadım Annemin kızlık soyadıdır, büyükbabamı çok sevmemden dolayı kullanırım. Kendisi ölmüştür. Geceleri bazen onun yerine dua ederim. Dualara inanırım. 1,5 yaşında ölen İguanam Rikopaşa'yı asla unutmam.

Evlerin sessiz olmasını sevmem, kalabalığı ve sürekli konuşan insanları severim. Matematikten zerre anlayamam, sayısal hiçbir şeyi sevmem. Kova burcunun bazı özelliklerini taşırım. İkiz çocuk istiyorum. İnsanları asla küçümseyemem. ( not: eski sevgililerimi ve yeni sevgililerini gözüm kapalı çok rahat küçümserim). Çok fazla duygusalmış gibi yazsam da bazen odunun tekiyimdir. İnsanları anlarım. İnsanların hepsini sevemem. Kedilerden korkar, onları görünce yolumu değiştiririm. Önyargılarla yaşarım, önyargılarımı yıkan insanlara aşık olurum. Geceleri battaniyemin altına geçip, telefonumla mesajlaşırken uyuyakalırım. Aileme çok önem veririm. Hayatta her şeyin karşılığını alan o çok şanslısı insanlardan biri olamasam da, karmaya inancım sonsuzdur.

Yemek zevkim dengesizdir, annem bundan çok şikayet eder. Güzel giyinen insanlar hoşuma gider. Hiç spor yapmam. Bütün gün evde oturabilir, müzik dinleyebilirim, müzik dinlerken kendimi Dünya starı gibi hissedebilirim de.Tabii bazı günler de, bütün gün dışarda gezer, hiç eve girmek istemeyebilirim. Uzun ilişkilerin yaşanmasının taraftarı olmamla birlikte, kısa süren ilişkileri hiçbir zaman samimi bulamam ve kısa süreli ilişki yaşamam. Eğer karşımdakinde beğenmediğim hareketler görürsem, o kişiyi eğilip ayaklarımı öpse sevemem. İnatçıyımdır. Sözümden dönmem, bitti dersem bitiririm. Ara sıra oturur eskileri hatırlar, ağlarım, hiç kimse bilmez. İntikam almadan ölemem. Eski sevgili eşyalarının özel olduğuna inanırım, ama hepsini acımadan atarım. Ağlayan insanların iyi olduğuna inanırım. Çok alkol taraftarı olmasam da ayın 1 ' 2 günü içerim. Hep keman çalan bir insan olmak istemiş, asla becerememişimdir. Arabadan dışarıyı izlerken gökyüzüne bakarak trilyonlarca hayal kurar, hayallerin hep gerçekleşeceğine inanırım. Köpeklere aşık, kimsesiz çocuklara karşı zaafı olan, ölen insanları ve Hayvanlarımı da asla unutmayan onları hep kalbimde yaşatan biriyim.

Son olarak; hep aşık olurum, herkese aşık olurum ama hiç birini unutamam.

kaynak: muratpala.wordpress.com

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1289

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..