Muhammed Bayar Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Yazar - Dijital Video Üreticisi Muhammed Bayar hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Muhammed Bayar Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Muhammed Bayar

Muhammed Bayar - Muhammed Bayar Yazar - Dijital Video ÜreticisiSayfayı Paylaş :

Cumhuriyet üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde okuyan Muhammed Bayar 20 yaşında çok büyük işlere imza atmaya şimdiden başladı.

Youtubeda dijital içerik üreticisi olarak kendi ismini duyurmaya başlayan Bayar YouTube, İnstagram gibi global sosyal medya platformlarında güncel politika dış ve iç siyasetle ilgili paylaşımlarda bulunmakta. Tarih, kültür, sanat, epik lirik ve didaktik alanda şiirleri olan Bayar savunmuş olduğu ideolojiyi Türk İslam ideolojisi olarak tanımlamaktadır.

Politikaların yanı sıra güncel toplumsal sıkıntılar, toplumsal olaylar ile ilgili yazıları da mevcut. Bayar hedefinin insanlara; ne, nedir, nasıl, niçin, kim, kime, doğru mu yanlış mı gibi soru kalıplarıyla toplumu araştırma ve sorgulamaya teşvik etmek için yeni projeler üzerinde çalışmakta.

Kaynak: @bayaroglu_muhammeddd

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 305

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..