Joseph Murphy Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda İrlanda, ABD, Yazar Joseph Murphy hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Joseph Murphy Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Joseph Murphy

Joseph Murphy - Joseph Murphy İrlanda, ABD, Yazar
Doğum Tarihi : 20 Mayıs 1898
Ölüm Tarihi : 16 Aralık 1981
Boğa Burcu

Sayfayı Paylaş :

Joseph Murphy 20 Mayıs 1898 yılında İrlanda'da doğmuştur. Daha sonra Amerika vatandaşı olan Murphy Yeni Düşence Bakanlığı yapmıştır.

Joseph Murphy özel bir çocukluk geçirdi. Babası bir okul müdürüydü. Katolik olarak yetiştirildi. 20 yaşında rahip olarak görevlendirildi ve şifalı dualar ile ilgili çalışmalar yaptı. Bu araştırma alanı onu Amerika'ya yerleşmesine neden oldu.

Bir gemide New York'a yolculuk yaptı ve Kimyacı olarak gemi yolcu listesinde isimlendirildi. New York'ta profesyonel eczacılık yaptı.

Joseph Murphy'nin Edebi Yaşamı

Joseph Murphy Emmet Fox'ın bakanı olduğu Şifa Mesih Kilisesine dâhil oldu. Joseph Murphy Hindistan'a gitti ve Hindu felsefesini öğrenmek için Hint bilgeleri ile zaman geçirdi. Amerika'ya döndüğünde Hindu ideolojilerini yansıtan bir kilise kurdu.

Rochester, New York ve Los Angeles'te din bilimleri dersleri verdi. Ülkenin en büyük düşünce birliği olarak Los Angeles İlahi Bilim Kilisesi'nin bakanı oldu.

Kişisel gelişim alanında bir çok kitap yazan yazar ülkemizde de çok sevilen eserlere imza atmıştır.

Joseph Murphy, Araştırma, Araştırma, Tarih & Siyaset, Astroloji kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bilinçaltının Gücü, Korku ve Endişeyi Yenmek, Potansiyelinizi Arttırın - Korku ve Endişeyi Yenmek, Potansiyelinizi Arttırın - Manevi Bir Yaşam, Potansiyelinizi Arttırın - Yaşamı Zenginleştirmek, Potansiyelinizi Arttırın - Özgüven ve Özsaygı Kazanmak olarak sayılabilir.

Joseph Murphy kitapları; Aura Kitapları, Koridor Yayıncılık, Ötesi Yayıncılık, Sistem Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Joseph Murphy tarafından yazılan son kitap "Potansiyelinizi Arttırın - Özgüven ve Özsaygı Kazanmak", Aura Kitapları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.
kaynak: kidega.com

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 904

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..