Sayfamızda Aktivist Gary Yourofsky hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Gary Yourofsky Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Gary Yourofsky

Gary Yourofsky - Gary Yourofsky Aktivist
Doğum Tarihi : 19 Ağustos 1970

Sayfayı Paylaş :

Gary Yourofsky Aktivist, Amerikalı hayvan hakları savunucusu.

Yourofsky 2002-2005 yılları arasında Hayvan Etik Muamele (PETA) için insanlar tarafından sponsor oldu, ve vegan teşvik birçok kamu konferanslar verdi. 2010 yılında, Yourofsky popülaritesi hızla video izleme milyonlarca kazanmış olarak, You Ever Georgia Teknoloji Enstitüsü'nde bir konuşma vererek onu gösteren duyacaksınız En İyi Konuşma başlıklı bir YouTube videosunun yayınlanmasından sonra (özellikle İsrail) dünya çapında hızlandırılmış ve olmuştur farklı dillerde onlarca çevrilmiştir. Yourofsky hayranlık ve birçok kişi tarafından bir kahraman olarak tasvir, ama onun iddia edilen aşırı görüşleri için başkaları tarafından eleştiriliyor. O yıllarda 1997-2001 arasında 13 kez tutuklandı ve 1997 yılında 1.542 vizon serbest, Kanada'da bir kürk çiftliği baskın sonrasında, 1999 yılında Kanadalı maksimum güvenlikli bir hapishanede 77 gün geçirdi.

Yourofsky Detroit, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri Yahudi bir ailenin içine doğdu. Yourofsky "bir maske takan ve onun sağ önkol çoğunu kapsayan, bir tavşan tutan, kendini dev bir dövme. Vardır"

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 299

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..

Bu güne özel Demli Sözler..