Fahri Çakır Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, Öğretmen Fahri Çakır hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Fahri Çakır Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Fahri Çakır

Fahri Çakır - Fahri Çakır Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, Öğretmen
Doğum Tarihi : 1958


Sayfayı Paylaş :

Fahri ÇAKIR Düzce - 1958 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Yusuf, anne adı Hüsna. Öğretmen, İş Adamı; İlk, orta ve lise öğrenimini Düzce'de tamamladı. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdi.

Düzce'de matematik öğretmenliği yaptı ve daha sonra kendi işini kurdu. Sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarda bulundu ve yöneticilik yaptı. 2001 yılı öncesi Milliyetçi Hareket Partisinde siyasi faaliyetlerde bulundu. AK PARTİ Düzce Kurucu İl Başkanı oldu. 2013 - 2018 yılları arasında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptı. 22. Dönemde Düzce Milletvekilli seçildi. Çakır, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 90

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..